Graphic designer part-tine/full time/colaborare

Full time
bucuresti 06/12/2019   Full time

Candidatul ideal

- cunostinte foarte bune de Adobe Photoshop
- cunostinte de utilizare a altor programe grafice
- viziune creativa si estetica- cunoști reguli de estetică și culoare, de compoziție și de așezare în pagină
- ești interesat(ă) de usability și user experience design, mobile first design

Descrierea jobului

  • realizarea de banere si newslettere
  • realizarea conceptelor grafice pentru diversele campanii de marketing pe care le desfasuram

Pentru a aplica te rugam sa realizezi un baner mare si un baner mic pentru fiecare din urmatoarele 2 produse:

Banerul mare va fi de 936x305 pixeli (exempu: https://s.cel.ro/images/bner/carusel_cel_lg_v40.jpg)

Banerul mic va fi de 768x197 pixeli (exemplu: https://s.cel.ro/nou/1010/images/9vga.jpg)

Designul banerelor facute de tine nu trebuie sa fie identic cu cele date ca si exemplu!!!

Deci, pentru a aplica, te rugam sa trimiti pe adresa web@cel.ro:

1) cele 4 banere solicitate mai sus

2) un cv

3) ce salariu iti doresti

Aplica la acest job