Curier - Sofer

Full time
bucuresti 08/08/2018   Full time

Descrierea jobului

- Distribuirea catre clienti a produselor comercializate de catre firma noastra;
- Aprovizionarea firmei cu marfa;
- Program de luni pana vineri de la 11:00 la 20:00 (pauza de masa inclusa).

Beneficii

- contract de munca;
- asigurare medicala la MedLife;
- decontare transport;
- decontare abonament la sala;
- achizitii de produse la pret de furnizor;
- acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale.

Candidatul ideal

Pentru ca suntem o echipa tanara, dinamica si in extindere, ne cautam noi colegi care sa ocupe pozitia de Curier-Sofer.
Iti asteptam aplicatia daca:
- Ai permis de minim 3 ani;
- Nu ai cazier (auto si judiciar);
- Ai bune cunostinte de utilizare a calculatoarelor;
- Esti un bun cunoscator al Bucurestiului.

Descrierea companiei

CEL.ro este unul dintre cele mai mari magazine online cu capital integral romanesc care activeaza pe piata electro-IT din Romania.
Inca de la inceput, din anul 2004, am avut parte de o crestere dinamica si am contribuit la consolidarea comertului online printr-o gama variata de produse la cel mai bun pret si o experienta de cumparare simpla, rapida si placuta.

Poti aplica si trimitand mail cu CV ul tau la adresa de mail hr@cel.ro

Precizeaza atunci cand aplici si ce salariu iti doresti.

Aplica la acest job